stopy wahliwe

Stopki wahliwe z wytrzymałego poliamidu

Stopki wahliwe z poliamidu mogą mieć różne kształty i rozmiary, w zależności od konkretnego zastosowania. Oto niektóre z możliwych kształtów stopek wahliwych z poliamidu:

  1. Walcowate – stopki wahliwe w kształcie walca są najczęściej stosowane do mebli lub innych przedmiotów o prostych, liniowych kształtach.

  2. Kwadratowe lub prostokątne – stopki wahliwe w kształcie kwadratu lub prostokąta są często stosowane w przypadku mebli o bardziej złożonym kształcie, takich jak szafki lub regały.

  3. Okrągłe – stopki wahliwe w kształcie okręgu są często stosowane do mebli o bardziej organicznych kształtach, takich jak fotele lub pufy.

  4. Trójkątne – stopki wahliwe w kształcie trójkąta mogą być stosowane do mebli o nieregularnych kształtach lub do ustawienia ich w rogu pomieszczenia.

  5. O kształtach organicznych – stopki wahliwe mogą mieć również bardziej nieregularne, organiczne kształty, takie jak liście, kwiaty lub inne motywy roślinne.

Stopki wahliwe z poliamidu są często stosowane w meblarstwie, ponieważ poliamid jest tworzywem o dużej wytrzymałości i odporności na ścieranie. Poliamid jest również odporny na działanie wielu różnych chemikaliów, dlatego stopki wahliwe z poliamidu są odporne na korozję i zabrudzenia.